Kategorie
Wróżby
Znany portal internetowy poświęcony zagadnieniom takim jak wróżby, numerologia, chiromancja i horoskopy - zaprasza. Każdy kogo interesuje tarot, wróżenie z linii dłoni, wróżenie z fusów, ziołolecznictwo czy mowa kwiatów na naszym portalu znajdzie coś dla siebie. Stawiając pierwsze kroki w takiej dziedzinie jak astrologia, warto zasięgnąć wiedzy teoretycznej, a z nami jest to bardzo proste.

Wróżki

Wróżki
wrozka
Wróżka, to bardzo rozległy termin. Definicja mówiąca, że jest nią kobieta, która wróży jest zbyt mała. Czarownica, wiedźma czy jak kto woli wróżka nie zajmuje się tylko przewidywaniem przyszłości. Wróżka to bardzo szerokie pojęcie, którym określamy wszystkie osoby zajmujące się wpływaniem na rzeczywistość w sposób magiczny.

Przyjmując jednak najprostszą definicję wróżki, zajmuje się ona przewidywaniem przyszłości. Może robić to na wiele sposób, a wszystko zależy od indywidualnych zdolności i upodobań. Nie muszą to być tylko karty. Niewielu wie, że samych kart do wróżenia istnieje kilkadziesiąt rodzajów. Mamy powszechnie znanego i popularnego tarota, runy, karty anielskie i wiele innych.
Wymienione sposoby to tylko nieliczne, z których korzystają współczesne wróżki.
Ponadto jasnowidzenie może opierać się na własnym, przysłowiowym siódmym zmyśle.
Niektóre widzą przyszłość w snach, inne muszą wywołać u siebie pewnego rodzaju trans, żeby móc ujrzeć przyszłość. Nieliczne potrafią rozmawiać z duchami zmarłych.

Bardzo trudno określić, która wróżka jest profesjonalistką, a która nie. Wróżka profesjonalistka, to na pewno osoba, która umie posługiwać się swoim darem na korzyść innych. Nie ma jednak ogólnopolskiej czy ogólnoświatowej normy określającej poziom wiedzy i zdolności wróżki.

Na pytanie czy w dzisiejszych czasach, wróżby i wróżki są potrzebne można odpowiedzieć w zasadzie jednym zdaniem. Wróżka i wróżby są jak najbardziej potrzebne dzisiejszemu, zagubionemu wśród pędu za pieniądzem społeczeństwu. Ponadto nowoczesne społeczeństwo jest bardzo samotne i anonimowe.

Nie mając się kogo poradzić, ludzie sięgają po pomoc wróżki. Wędrując do wróżki i odnajdują swój spokój we wróżbach. Wróżka, jest dla nas terapeutą, przyjacielem, telefonem alarmowym i przede wszystkim daje nadzieję. Pozytywne wróżby motywują nas do działania i pomagają osiągnąć cel.

Wróżby i wróżki są jak najbardziej potrzebne.

wrozka
<
wróżby: ezoteryka: tarot: